Menu

Moja Hellada

Po prostu Grecja

Moja Hellada na Facebook

przewodnikpogrecji

Od dziś Moja Hellada również na Facebook'u!  Postanowiłem ożywić trochę swoją działalność w internecie.  W sezonie nie znajduję wolnego czasu ,aby pisać większe artykuły.  Stąd pomysł stworzenia strony na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Będzie dużo zdjęć z  Grecji, bieżących informacji. Zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi wrażeniami. O blogu nie zapominam. Wkrótce kolejne artykuły o jednym z najpiękniejszych zakątków świata - Helladzie.

Zapraszam na www.facebook.com/mojahellada

Pozdrawiam z Rodos!

Marcin Pietrzyk 

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Grekomaniaczka] *.internetdsl.tpnet.pl

  To fajnie, że są ludzie którzy przynajmniej próbują zarazić miłością do Grecji.
  Pewnie wszyscy jej nie pokochają, ale może choć część lepiej zrozumie Elladę, jej mieszkańców i zaprzestanie operować stereotypami.
  Ale co zrobić skoro 95% turystów jedzie wiele tysięcy kilometrów wyłącznie po to żeby poleżeć na słońcu i poszaleć wieczorem przy basenowym barze. Nie są w stanie wysilić się nawet na tyle, żeby sprawdzić co można zobaczyć poza murami hotelu. Jak można oczekiwać, że cokolwiek zrozumieją....Dla nich nie ma znaczenia czy są w Egipcie, Turcji czy Hiszpanii, gdzie słońce świeci tak samo. Jedyne wrażenia dotyczą ilości % w drinkach i częstotliwości zmienianej pościeli. A przecież niesamowicie ciekawa i skomplikowana historia Grecji w połączeniu z zapierającymi dech w piersiach widokami, smakami potraw i wina, zapachem ciepła i szelestem cykad sprawia, że Grecja jest magiczna, kusząca, nie można się jej oprzeć....Ktoś powie zabytki ? Przecież tam została tylko kupa kamieni. Tak mówią tylko ludzie obojętni i bez cienia wyobraźni .... Tam każdy kamień ma swoją historię, wystarczy tylko zamknąć oczy.

 • Gość: [Poradnik Turystycznego Myślenia] *.play-internet.pl

  Gratuluję książki! Świetnie się czyta i naprawdę zaraża miłością do Grecji! Dowiedziałam się wielu ciekawostek o których nie miałam pojęcia i już zaczęłam w głowie planować gdzie by się tu wybrać na przyszłe wakacje. :)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych równie udanych publikacji. Ja będę książkę polecać każdemu, już zresztą zrobiłam jej małą reklamę na blogu. :)

 • przewodnikpogrecji

  Wielkie dzięki za recenzję! Takie hasła mobilizują do dalszego pisania. Pozdrawiam z Salonik!

© Moja Hellada
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci